Emocinis balansas su VALOR

Pastaruoju metu spauda ir internetas mirga nuo antraščių apie emocijų subalansavimą ir ramybės, atsipalaidavimo būtinybę. Pastarieji metai į viso pasaulio žmonių gyvenimus įnešė daug chaoso, nežinomybės, baimių, nesaugumo jausmą, netikėjimą šviesia ateitimi, su jais pykčio ir daugybę kitų negatyvių emocijų. Jos taip pat labai prisideda prie prasto miego, nuovargio ir su viskuo susijusiais psichosomatiniais negalavimais. Yra daug patarimų kaip galime su tuo tvarkytis – nuo pasivaikščiojimų gamtoje iki jogos pratimų ir meditacijų.

Man veiksmingas būdas yra sąmoningas kvėpavimas, o jei kvėpuoju uosdama eterinius aliejus, nuraminu nervų sistemą, pagerinu jos veiklą ir greičiau atrandu vidinę ramybę, kuri padeda neprarasti pusiausvyros, tapti atsparesnei išorės įtakoms.

Vienas iš mano favoritų yra VALOR eterinių aliejų mišinys, kurio sudėtinės dalys veiksmingoje sinergijoje puikiai subalansuoja emocijas ir padeda sudėtingose situacijose rasti teisingus sprendimus bei ryžtą veikti ir nugalėti baimes, pradedant eiti naujais neatrastais gyvenimo takais. Apie šio mišinio sudėtines dalis galite sužinoti video žemiau.
Jei norėsite jį išbandyti patys rašykite: info@openminds.lt

Tagged , , , , ,